baner
nowość - paintball dla dzieci

 

 

działam w 100% :) 
 
 

zadzwoń 504 378 736 

  instagram

mamy 20 lat doświadczenia  w paintballu

 

aż 4 pola do gry 

Pracujemy w każdą niedzielę :) 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy!!

Naszym głównym zadaniem jest organizacja rozgrywek paintballowych. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych- słowem dla wszystkich. Dostarczaniem im świetnej rozrywki, promowaniem zdrowego, sportowego stylu życia. Jesteśmy paintballowcami.

PAINTBALL

Jak powszechnie wiadomo paintball to sport/zabawa, w której drużyny rywalizują ze sobą poprzez trafienie przeciwnika kulkami z farbą za pomocą markerów (pot. pistoletów pneumatycznych). Jednak już po jednej grze, odkrywamy, że to znacznie więcej... Paintball wyzwala w człowieku ogromne emocje (adrenalinę, chęć rywalizacji, dzikość, euforię z wygranej). Zmusza do działania pod presją sytuacji, stresu, niepewności. Naszym zdaniem- ten sport jest wielozadaniowy: kształtuje zdolności taktyczne podczas planowania scenariuszy; bieganie z markerem rozwija sprawność psychoruchową; atakowanie wymaga odwagi a skradanie się i element zaskoczenia- opanowania i spokoju. Gra zespołowa wzmacnia współpracę społeczną. Można tak wymieniać bez liku, jednak: co najważniejsze- paintball integruje i daje nam świetną zabawę!!

 HISTORIA

Paintball to nie tylko praca. To nasze hobby i pasja. Pasja, która zrodziła się wiele lat temu. Przygoda z paintballem rozpoczęła się w 2000r. od prywatnych rozgrywek na polach komercyjnych. Z czasem przyszło doświadczenie (pracą w firmach paintballowych, serwis sprzętu paintballowego). Doszło uczestnictwo w niemieckich ligach paintballowych...- które, przerodziło się w pasję i  zawód. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza zaowocowały- i oto w malowniczym zakątku woj. zachodniopomorskiego, na terenie idealnym dla sportu i rekreacji powstała firma XPAINT.

JAK TO DZIAŁA

By postrzelać na naszym sprzęcie należy zarezerwować termin.

W umówionym dniu spotykamy się z klientami na polu paintballowym. Jest to wspaniały teren który przygotowaliśmy specjalnie do paintballa.   Składa się z trzech boisk paintballowych, na których równocześnie mogą rozgrywać się zawody.Zabawę rozpoczynamy na sygnał sędziego. Podczas rozgrywek obsługa Xpaint cały czas jest do dyspozycji uczestników. Zarówno sędziowie, fotograf jak serwisanci. Po rozegraniu każdego scenariusza jest czas na chwilę odpoczynku w "strefie bezpiecznej".

Tu nikt nikogo nie pognia. Mamy tyle czasu ile oczekujecie. W XPAINT nie płaci się za czas. Można grać cały dzień, jeśli tylko wystarczy chęci i sił.

Po zmaganiach na "polu walki" można zrelaksować się np. przy płomieniach ogniska.

Spełniamy też nietypowe życzenia. Klient zamawia wieczór kawalerski, proponujejmy np. "porwanie pana młodego". Umawiamy miejsce, termin i sposób porwania, ustalamy rolę towarzyszy. Okoliczni gestorzy niejednokrotnie wspierali takie inicjatywy ze wzg. na aktakcyjność sytuacji. Jedynym niewtajemniczonym jest przyszły pan młody, którego "porwanie" to dopiero początek udanego wieczoru kawalerskiego.

CO DLA KOGO?

Dla dzieci- specjalne markery dla dzieci tzw. shotguny nie wymagają wiele siły i sprawności fizycznej do zabawy. Prędkość wylotowa kulki jest zdecydowanie mniejsza niż dla dorosłych. Sprzęt jest lekki i łatwy w obsłudze.

Dla młodzieży- markery softpaintballowe- mechaniczne i elektroniczne. Działają jak tradycyjne markery, jednak są mniejsze i lżejsze. obsługują kulkę 0,50 cal. Chętnie używane przez panie.

Dla dorosłych- markery elektroniczne i markery mechaniczne.

Dzieci i dorośli mają do dyspozycji rozmaite mundury, ochraniacze, i maski. Ostatnio sporym powodzeniem cieszą się kamuflarze zimowe wtapiające się w białe tło. Jednak niezmiennie od kilku lat najciekawszym z kamuflarzy jest (naszym zdaniem) strój snajperski. Doskonale imitujący trawiaste tło.

 DNI OTWARTE

Kilka razy w roku organizujemy tzw. dni otwarte. Towarzyszą nam przy otwarciu lub zamknięciu sezonu. W tych dniach spotykamy się na polu paintballowym nie rezerwując wcześniej terminu. Można przyjść samemu, lub z grupą. Jest to krok w stronę tych, którym trudno zebrać wymaganą min ilość graczy.

W tym czasie jesteśmy dostępni dla każdego, można zapoznać się ze sprzętem, terenem, scenariuszami... z paintballem.